Зеленський вніс у парламент свій перший законопроект

Президент Володимир Зеленський вніс у Раду перший законопроект про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу.

Відповідний проект закону розміщено на сайті Верховної Ради.

Зокрема, президент пропонує внести зміни до двох статей.

1. Частину третю статті 2 доповнити абзацами такого змісту:

“послуги, які закуповуються Центральною виборчою комісією під час виборчого процесу: з виготовлення, пакування, доставки виборчих бюлетенів; з перевезення та доставки відправлень, що містять документацію та матеріальні цінності, пов’язані з виборами; з опублікування матеріалів про організацію підготовки та проведення виборів, що підлягають обов’язковому оприлюдненню в засобах масової інформації відповідно до законодавства; телеграфного зв’язку і телекомунікаційних послуг; з надання ефірного часу для розміщення матеріалів, що підлягають оприлюдненню в засобах масової інформації державної та комунальної форм власності відповідно до закону;
товари і послуги, необхідні для виконання окружними виборчими комісіями повноважень з підготовки та проведення виборів в Україні у період виборчого процесу;

товари і послуги, необхідні для підготовки та проведення позачергових, повторних виборів Президента України, позачергових, повторних, проміжних виборів народних депутатів України, позачергових, повторних, проміжних місцевих виборів;

послуги з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Вибори”.

2. Статтю 18 доповнити частиною тринадцятою такого змісту:

“13. Розгляд скарг, що стосуються закупівель виборчими комісіями під час виборчого процесу товарів і послуг для підготовки та проведення виборів в Україні, не зупиняє проведення процедури закупівель, початок електронного аукціону та перебіг будь-яких строків, визначених цим Законом”.

У пояснювальній записці говориться про те, що законопроект розробили з метою забезпечення організації підготовки та проведення виборів в Україні, а саме здійснення закупівель товарів і послуг для таких потреб.

“Ураховуючи швидкоплинність виборчого процесу та короткостроковість роботи окружних виборчих комісій, закупівлю таких товарів і послуг необхідно здійснювати невідкладно, оскільки терміни їх виготовлення та поставки є досить тривалими, що унеможливлює реалізацію виборчими комісіями довгострокових процедур закупівель у порядку, встановленому Законом України “Про публічні закупівлі”, – йдеться в пояснювальній записці.

Також в записці пояснюється “нагальна” потреба у прийнятті Верховною Радою України Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі”.

“Зважаючи на викладене, а також з метою недопущення блокування процедур закупівель під час виборчого процесу шляхом подання скарг до органу оскарження та автоматичного призупинення таких процедур, що може призвести до порушення строків проведення окремих заходів, передбачених законами про вибори, і, як наслідок, поставить під загрозу підготовку та проведення виборів в Україні”.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський оголосив кадрові призначення в Адміністрації Президента.

Фото – з відкритих джерел

Syla.news

 

322 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up