В Україні запровадять облік ДТП

В Україні запровадять облік ДТП

В Україні введуть облік дорожньо-транспортних пригод для виявлення та аналізу причин аварій.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначається, що уряд затвердив проект постанови МВС “Деякі питання ведення обліку дорожньо-транспортних пригод”, йдеться у повідомленні.

Відомо, що у пояснювальній записці вказується, що отримання об’єктивних та повних даних про обставини ДТП дозволить оцінити стан аварійності на дорогах України, виявити причини аварій, розробити і вжити науково обгрунтованих запобіжних заходів для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Читати також:  Винуватець ДТП сплатить ще й штраф за перевищення швидкості

Також додамо, що запровадження обліку забезпечить виявлення та аналіз причин вчинення дорожньо-транспортних пригод, упорядкування процедури взаємодії між суб’єктами, які володіють інформацією про скоєнні ДТП для зменшення травматизму та смертності на дорогах України, а також зниження обсягів матеріальних збитків від цих подій на загальнодержавному рівні.

Нагадаємо, вранці стало відомо, що в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомили, що 21 травня близько 14.30 години на вулиці Городоцька — кут Замкненої (Галицький район) водій маршрутного автобусу № 138 зіткнувся з маршрутним автобусом № 184А.

Читати також:  За 16 років в ДТП не загинула жодна людина. У Британії визначили найбезпечніше авто

Фото Avtostar.info

Syla.news

247 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up