Кабінет міністрів

Україна виходить ще з трьох договорів у рамках СНД

Кабінет міністрів ухвалив проект постанови про вихід України з трьох окремих договорів, укладених у межах Співдружності Незалежних Держав для України.

Про це повідомляє Еспресо.

У пояснювальній записці зазначається, що метою цього рішення є припинення для України дії Протоколу про уніфікацію підходу та укладення Угод про запобігання подвійного оподаткування доходів і майна, вчиненого у травні 1992 року у Ташкенті (Узбекистан); Угоди між державами-учасницями СНД про співробітництво і взаємну допомогу з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями у цій сфері, укладеної у червні 1999 року у Мінську (Білорусь); Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у боротьбі з податковими злочинами, вчиненої у червня 2005 року у Тбілісі (Грузія).

Нагадаємо, 12 лютого у МЗС заявили, що Україна фактично завершила вихід з СНД.
24 квітня стало відомо, Кабінет міністрів України припинив дію ще двох угод в рамках Співдружності незалежних держав (СНД).

У січні Україна вийшла з угоди з СНД, що суперечила принципам ринкової економіки.

Фото – з відкритих джерел

Syla.news

 

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up