У Львові зареєстрували 1344 ОСББ у 1442 будинках

У Львові зареєстрували 1344 ОСББ у 1442 будинках

У відділі супроводу ОСББ Львівської міської ради повідомили, що станом на 1 січня 2019 року у місті діяло 1262 ОСББ, що обслуговували 1326 житлових будинків. А станом на 1 травня у Львові зареєстровано 1344 ОСББ в 1442 будинках.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Відомо, що цього року в бюджеті міста виділили 5 мільйонів гривень на капітальний ремонт 14 будинків ОСББ та ЖБК, в яких заплановано виконати роботи з ремонту покрівель та інженерних мереж.

Читати також:  Поліція жорстоко затримала учасників екозахисної акції (Відео)

Зазначається, що на модернізацію, ремонт, заміну та диспетчеризацію 6 ліфтів у 6 будинках ОСББ передбачено 3 мільйонів гривень.

Ще у 2 будинках перебачили виконати реставрацію покрівель на суму 1 мільйонів гривень.

Також на суму 1,5 мільйонів гривень заплановано реконструювати та розділити загально-будинковий облік електроенергії у 1 будинку.

У повідомленні йдеться, що ухвалою Львівської міської ради від 19.03.2015 затверджено Програму «Теплий дім». Вона передбачає відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у Львові на 2015−2020 роки.

Читати також:  Мер Садовий вважає, що час припинити дискусії про червоно-чорний прапор

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Львові відбувається списання усіх житлових будинків із рахунків комунальних підприємств. Так триватиме до першого травня. Модель ефективного функціонування ОСББ обговорили в інформаційному просторі Syla.news громадські активісти спільно з представниками влади міста.

Фото Medium

Syla.news

436 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up