У Львові обрали нового голову Громадської ради при ОДА

Новим очільником Громадської ради став попередній її голова – Андрій Болюбаш. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

У голосуванні за нового голову Громадської ради при Львівській облдержадміністрації брали участь члени громадської ради в кількості 242 особи.

Загалом свої кандидатури пропонували шестеро осіб. Зокрема, представник Християнсько-демократичної партії України Олег Чупило, голова аналітичного центру “Експерт-група” Степан Зарума, активіст громадської організації “Розвиток Громади” Андрій Болюбаш, педагог і вчений Богдан Колос, спеціаліст сектору з питань режимно-секретної роботи ЛОДА Віталій Кобрин.

Перераховувала голоси лічильна комісія, яка складалася з 11 членів.

Його програмна кампанія передбачає посилення Інститут заступників, інституту голів заступників, якісну інформаційну кампанію, децентралізацію і системні виїзні засідання, консолідацію молоді довкола органів влади.

Читати також:  Лідер Каталонії назвав умову свого повернення в Іспанію

За словами Болюбаша, організація має п’ять основних завдань. Серед них – сприяння врахування громадської думки під час реалізації державної політики, контроль діяльності ЛОДА, аналіз думки громадян і реалізація конституційного права.


Болюбаш зазначив, що одним з головних питань є контроль за сміттєвою проблемою. Так, він вважає, що потрібно покращити програму поводження із твердими побутовими відходами і обговорити це питання із громадськістю.

Відомо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, створений з метою забезпечення прав членів територіальної громади Львова на участь у самоврядуванні. Вона складається з 279 членів комісії. Остання рада діяла протягом двох років. Як повідомив директор департаменту внутрішньо-інформаційної політики ЛОДА Андрій Ковальський, Львівщина лідирує у кількості складу Громадської ради по Україні.

“Остання Громадська рада діяла протягом двох років. Зараз склад є набагато більшим. Львівщина є рекордсменом у цьому плані, маємо близько 300 членів Громадської ради. Такого немає в жодній області України. Це є якісний показник, який свідчить про те, що у нас добре розвинуте суспільство”, – зазначив Ковальський.

Нагадаємо, наприкінці минулого року, запрацювала Громадська рада при службі автомобільних доріг Львівщини.

Читати також:  Кличко приїхав голосувати на велосипеді (ВІДЕО)

Вікторія Козар

Syla.news

540 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up