Гречаник прокоментував звинувачення Бабака щодо затримки проекту рекультивації Грибовицького полігону

Директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник підтвердив, що  ОДА отримала проект від ЛМР, але наразі не може його погодити.


Про це він повідомив у коментарі для Syla.news.

Руслан Гречаник зазначив, що міська рада справді скерувала до ОДА проект рекультивації полігону в Грибовичах. Але у цей же час, за його словами, розпочалися процесуальні дії у зв’язку зі зловживанням посадовими повноваженнями керівництва ЛКП “Збиранка”. Саме тому ЛОДА “вважала за доцільне додатково проаналізувати матеріали по проекту, з правовою оцінкою,  позаяк вони стосуються саме цього підприємства”.

Вбачалося, що є можливі зловживання по цьому проекту в частині кошторису та калькуляції. І тому ми звернулися з відповідними листами до правоохоронних органів, і після їх перевірки та оцінки ми вже будемо розуміти, чи маємо ми моральне право погоджувати цей проект, чи не маємо“.  – повідомив Гречаник.

Він підкреслив, що інформація про це доступна на сайті ЛОДА, і міська рада Львова була повідомлена про це.

Ми скерували в СБУ та управління захисту економіки Львівської області,  ЛОДА проінформувала про це, чекаємо відповіді від органів, після того будемо розглядати питання погодження чи непогодження. У нас були питання до кошторисів та калькуляцій. Після того як компетентні органи дадуть відповіді, знатимемо, погоджувати чи ні.” – сказав Гречаник.

Також він наголосив, що всупереч законодавчим нормам, зокрема, постанові Кабінеті міністрів №560, виконком міської ради схвалив проект рекультивації без попереднього погодження з адміністрацією.  І додав, що “виконавчі органи міських рад мають попередньо погоджувати будівництво з органами обласної адміністрації, відповідно до чинного законодавства“.

Нагадаємо, кількома днями раніше заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак заявив, що Львів готовий приступати до рекультивації Грибовицького полігону ТПВ. За його словами, для проведення цих робіт було відкориговано проект рекультивації, що пройшов державну експертизу, і його надіслано на погодження в ЛОДА, “яка своїми діями гальмує проект”.

Євген Домашин

Фото: galinfo.com.ua

Syla.news

 

617 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up