Вакарчук розповів, хто фінансує його партію

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив, що його партія не отримує кошти від олігархів.


Про це Вакарчук говорив в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

Ми точно не збираємося брати жодної копійки в жодного з олігархів, або тих, кого вважають олігархами, тому що я вважаю неприпустимим говорити про боротьбу з олігархами,а потім приходити і брати в них гроші“, – заявив співак.

Він нагадав, що так “дехто робить”.

Я знаю людей, які кожного дня говорять, що треба боротись з олігархами, але насправді ми всі розуміємо, що якби не було олігархів, то (у них) політичного майбутнього теж, можливо, не було б“, – сказав Вкарчук.

Ми діємо зовсім іншим способом, вже сьогодні в нас є десятки достатньо заможних людей, яким дуже далеко до олігархів, які чесно заробляють свій шматок хліба і мають якийсь бізнес, які готові нас підтримувати і підтримують в даний момент“, – розповів лідер партії “Голос”.

Він додав, що вкладає у кампанію і свої гроші. Крім того, в ефірі програми Вакарчук звернувся до глядачів із закликом, хто має бажання, фінансово підтримати нову політичну силу на сайті партії “Голос”.

Ми впевнені, що треба по-новому це робити… Ви знаєте, якщо робити по-чесному і ефективно свою передвиборчу кампанію, то вона буде коштувати в рази менше ніж її малюють сьогодні політтехнологи всім цим надутим грошовим мішкам“, – підсумував Вакарчук.

Нагадаємо:

Святоcлав Вакарчук, відомий співак та лідер гурту “Океан Ельзи”, заявив, що братиме участь у парламентських виборах 2019 року на чолі новоствореної політичної партії “Голос”. Згодом він назвав керівника передвиборчого штабу своєї політсили, та представив власну політичну команду.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків. Під час своєї промови він заявив про розпуск Верховної Ради і запропонував урядовцям писати заяви про відставку, якщо вони не готові працювати на “благо поколінь”.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up