Стало відомо, що Зеленський обговорював із керівниками фракцій

Дострокові вибори до Верховної Ради України можуть відбутися за новим виборчим законодавством.

Про це повідомив після консультації з президентом України Володимиром Зеленським лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, передає Еспресо.TV.

“Консультації відбулися. Дострокові вибори будуть. Розраховуємо, що змінять виборче законодавство. Президент направив лист до голови парламенту про проведення позачергового засідання Верховної Ради для зміни виборчого законодавства: орієнтовано вибори 21 липня. Указ з’явиться завтра”, – сказав Ляшко.

Тоді як представник депутатської групи партії “Відродження” народний депутат Віталій Хомутиннік наголосив, що Зеленський запропонував скасувати мажоритарну виборчу систему та знизити бар’єр проходження до Ради до 3%. Також обговорювали пропозиції щодо імперативного мандату.

“Президент запропонував змінити закон про вибори народних депутатів і внести коротенький законопроект із кількома правками. Перша правка – це скасувати мажоритарну систему, друга правка – знизити бар’єр до 3%. Ще дискутувалася третя правка – вона була запропонована від фракцій – це уточнення норм про імперативний мандат”, – зазначив Хомутиннік.

Нагадаємо, новообраний Президент України Володимир Зеленський підписав указ про прийняття повноважень верховного головнокомандувача Збройних сил України.

Читати також:  Ми хочемо зробити країну в смартфоні - Зеленський

Фото 5 канал

Syla.news

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up