Новопризначений голова львівської юстиції про нововведення та кадрові зміни

Микола Станіщук, призначений 14 травня 2019 року на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області, розповів про заплановані нововведення, та прокоментував ймовірні кадрові зміни у зв’язку з приходом до влади нової команди.


Очільник управління юстиції наголосив, що у контексті надання послуг Львів дещо відстає від інших великих міст, як то Харків чи Одеса, позаяк на його території відсутній потужній сервісний центр, де можна було б в одному місці отримати більшість послуг, що їх надають органи юстиції.

Ми над цим працюємо, і це на разі є один з моїх найголовніших пріоритетів на новій посаді. проте, для цього потрібно більше часу, зокрема і через пошук підходящого приміщення, адже це має бути оупен-спейс. З максимальною відкритістю, прозорими чергами, та комфортом для громадян,” – зауважив Станіщук.

Відповідаючи на питання про свій попередній досвід (раніше Микола Станіщук очолював одеське, рівненське та івно-франківське управління юстиції),  новопризначений очільник зазначив, що безумовно, різні регіони України подібно до певних відмінностей у ментальності, мають і деякі особливості у роботі органів юстиції, проте загальну стратегію визначає міністерство. Отже, напрямок діяльності органів юстиції, як і перелік наданих послуг, є майже однаковим на всій території України, без якоїсь регіональної окремішності.

Окремо новий голова обласної юстиції зосередив увагу на статистиці органів юстиції стосовно демографічних показників, яка констатує суттєве перевищення смертності над народжуваністю.

Одним з найприємніших моїх обов’язків був візит до пологового будинку на День вишиванки, де ми подарували новонародженим вишиванки, та роз’яснили особливості реєстрації народження за місцем перебування, у пологовому будинку. Ця послуга стає дедалі популярніша, і ми надалі будемо працювати над покращенням якості послуг для населення, зокрема і у сфері державного нотаріату. Крім того, заохочую також скористатися такою послугою, яка стала популярною та вже звичною, як швидкий шлюб. Ви знаєте, що існують певні законодавчі обмеження стосовно дати реєстрації шлюбу, і якщо ви поспішаєте, ви завжди можете скористатися таким варіантом.” – сказав він.

Коментуючи ймовірні кадрові зміни у регіональних підрозділах виконавчої влади, пов’язані з можливою відставкою Кабінету міністрів у повному складі, Станіщук заявив, що попри будь які політичні процеси, загальний вектор руху до європейського рівня юридичної практики та надання послуг буде продовжено безумовно.

На сам кінець новопризначений очільник управління юстиції подякував своїм колегам за теплий прийом, та наголосив, що його двері завжди відкриті до журналістів, як представників “четвертої влади”.

Syla.news

1550 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up