Львівська “Галичанка” здобула Кубок України-2019

Гандболістки львівської “Галичанки” до національного чемпіонства у жіночій Суперлізі додали ще й Кубок України.

За нього львів’янки змагалися цими вихідними в Ужгороді у Фіналі чотирьох Кубка України-2019. У півфінальному матчі “Галичанка” впевнено обіграла херсонську “Дніпрянку” 30:22, а у фіналі просто-таки розтрощила свого основного конкурента останніх років – ужгородські “Карпати” – 30:19.

Зазначимо, що Кубок України “Галичанка” виборює вже втретє.

Бронзовим призером став миколаївський “Реал”, який у матчі за третє місце здолав “Дніпрянку” 30:26.

Крім цього, указом Президента України №229/2019 президента “Галичанки” Романа Федишина відзначили державною нагородою України – орденом «За заслуги» III ступеня за вагомий особистий внесок у розбудову української державності, плідну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що незважаючи на дострокове чемпіонство у гандбольній Суперлізі, у фінальному турі “Галичанки” прагнуть здолати суперниць.

Читати також:  Гандбольний тріумф. Львівська «Галичанка» стала достроковим чемпіоном України