“Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ” – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками Адміністрації та Конгресу США закликав продовжити санкційний тиск на Росію.

Про це повідомляє сайт голови держави.

“США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все, у подоланні агресії Росії. Самостійно здолати російську агресію на Донбасі та в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога. Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ”, – заявив Зеленський.

Також новообраний президент України також пообіцяв проводити реформи.

“Реформування України в цілому, в усіх галузях, відбуватиметься не після припинення вогню на Донбасі, а паралельно. Бо нам це потрібно. Ми хочемо стати європейською країною щодо цінностей і прозорості”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, напередодні, новообраний Президент України Володимир Зеленський підписав указ про прийняття повноважень верховного головнокомандувача Збройних сил України.

Читати також:  Путін хвилюється? У РФ стартує показ серіалу "Слуга народу"

Фото Newsone

Syla.news

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up