Гройсман заявив, що Україна не буде визнавати паспорти для жителів ОРДЛО

Гройсман йде у відставку

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що піде у відставку.


Прем’єр повідомив про це  на брифінгу у понеділок, 20 травня.

Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом“, – заявив він.

Але разом з тим, я ухвалив для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання уряду“, – повідомив очільник Кабінету міністрів.

 

Коментуючи оцінку роботи уряду, прем’єр наголосив, що йому не соромно за ті рішення, що були прийняті, та що їх вдалося впровадити, та додав, що його наступник отримає державні справи у належному стані.

За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності. Хочу також сказати про те, що сьогодні Україна у доброму стані, маємо валютні резерви понад 20 мільярдів доларів, маємо на єдиному казначейському рахунку 57 мільярдів гривень“, – зазначив Гройсман.

Голова уряду згадав про проведені реформи, підвищення мінімальної зарплати, забезпечення фінансування українського війська та інші зрушення.

Після того, як був обраний новий президент, я сказав про те, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. Я запропонував президенту і парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, щоб зробити Україну сильнішою“, – зауважив Гройсман.

Президент обрав інший шлях. І я вважаю, що сьогодні своєю заявою він взяв на себе всю відповідальність перед тими майбутніми загрозами, які є на порядку денному“, – підкреслив він.

Він наголосив, що країна є для нього у пріоритеті та подякував всім за спільну роботу і висловив переконання, що у новому парламенті спільно з однодумцями сформує професійну команду, з якою спільно робитиме зміни в Україні.

Нагадаємо:

Раніше Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, що відбудуться восени 2019 року.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків. Під час своєї промови він заявив про розпуск Верховної Ради і запропонував урядовцям писати заяви про відставку, якщо вони не готові працювати на “благо поколінь”.

Фото: Медіагалерея | Кабінет Міністрів України

Syla.news

202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up