Ганущин звинуватив Гірняка у намірі усунути його з посади

Ганущин звинуватив Гірняка у намірі усунути його з посади

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин вважає, що окремі депутати вирішили поборотись за крісло голови. Саме тому під час сьогоднішнього засідання не включили його звіт до порядку денного.


Таку заяву політик опублікував 21 травня на своїй сторінці у Facebook.

“Хочу пояснити Вам, що стоїть за рішенням #не_включати сьогодні #мій_звіт як голови Львівської обласної ради до порядку денного. Юридична процедура передбачає, що за результатами обговорення #звіту може постати питання про перебування на посаді,” – пише Олександр Ганущин. 

І зазначив, що саме цим вирішили скористатися окремі політики у цій залі. При цьому, він назвав прізвище того, хто, на його думку, є “мотором” таких “ініціатив”.

“Але! Сьогодні і головне самі вони боротися за це ще не готові. Бо бракне голосів.  Мова всерйоз про те, щоби дочекатися призначення нової «зеленої» влади, котра допоможе з їх збором. Мені прикро, що мотором цих ініціатив з розрахунком на адміністративну підтримку від майбутнього голови Львівської облдержадміністрації, став саме заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. На жаль, і мені це дійсно жаль, бо ми знаємося роки, саме він розраховує отримати найбільші дивіденди у цій грі. Ну що ж, нічого особистого, просто бізнес”, – написав голова ЛОР.

Голова ЛОР пояснює, що “нове дихання ці ініціативи отримали після інтерв’ю”, у якому він заявив про те, що “Львівщина точно залишиться в опозиції до новообраного Президента України”.

“Якщо Ви, шановні колеги-депутати, вважаєте, що реванш і його традиційний супутник колабораціонізм десь там далеко в столиці – то ви помиляєтеся!” – з самого початку наголосив голова обласної ради.

Шановні колеги депутати! Якщо буде рішення підіграти «чесним», хто об’єднується з новою владою у боротьбі за крісло голови Львівської обласної ради, – це Ваше право, не відмовляйте собі з якихось моральних чи інших міркувань. Мені, як більшості з Вас, не звикати до дій в умовах опозиції до центральної влади. І байдуже в президії чи кріслі у цій залі. Боротимуся разом з тими, хто мене підтримує. Слава Україні!” – підсумував голова Львівської обласної ради.

#Заява Вимушений зробити заяву щодо ситуації, яка має сьогодні місце у Львівська обласна радаЯкщо Ви, шановні…

Опубліковано Олександром Ганущиним Вівторок, 21 травня 2019 р.

Фото: сторінка Олександра Ганущина у Facebook.

Syla.news

 

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up