"Я готовий", - Вакарчук про свої президентські амбіції (відео)

Вакарчук розповів про склад своєї партії

Музикант, лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив, що не планує включати в список своєї партії народних депутатів нинішнього скликання.

Про це він заявив у ефірі телеканалу “1 + 1” в неділю.

“Якщо буде стара система виборів то ми не очікуємо від цієї системи справжніх змін і ми будемо робити їх самі. Тому наш список, я так вважаю, і буду пропонувати це партії, повинен повністю складатися з людей серед яких не буде діючих народних депутатів”, – повідомив Вакарчук у ефірі телеканалу “1 + 1”.

Як зазначив Вакарчук, народні депутати нинішнього скликання Верховної Ради України можуть спробувати свої сили на мажоритарних округах.

“Є багато хороших народних депутатів, у яких можуть погляди збігатися з нашими. Я впевнений, що на мажоритарних округах вони з успіхом переконають своїх виборців за результатами їх роботи за 5 років”, – наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року.

Читати також:  Лідера каталонських сепаратистів висунули на посаду глави уряду Каталонії

Фото з вільного доступу

Syla.news

433 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up