Скасування зеленого тарифу для сонячних станцій на землі: Порошенко підписав закон

У суботу, 18 травня екс-президент України Петро Порошенко підписав закон про “зелені” аукціони.

Про це свідчить картка законопроекту № 8449-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії” на сайті Верховної Ради України.

Зазначається, що 25 квітня Верховна Рада України ухвалила закон про “зелені” аукціони для інвесторів у відновлювані джерела.

“За” проголосував 251 нардеп. Документ передбачає введення аукціонів з 2020 року та обов’язкову в них участь інвесторів сонячних електростанцій потужністю понад 1 МВт і вітроелектростанцій більше 5 МВт (або одна турбіна).

Крім цього, у законі йдеться, що домашні сонячні електростанції (СЕС) на землі потужністю до 30 кВт не можуть претендувати на повернення коштів за “зеленим” тарифом.

Нагадаємо, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила рішення про заборону українцям встановлювати домашні сонячні електростанції на землі.

Фото з вільного доступу

Syla.news

616 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up