Скасування зеленого тарифу для сонячних станцій на землі: Порошенко підписав закон

У суботу, 18 травня екс-президент України Петро Порошенко підписав закон про “зелені” аукціони.

Про це свідчить картка законопроекту № 8449-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії” на сайті Верховної Ради України.

Зазначається, що 25 квітня Верховна Рада України ухвалила закон про “зелені” аукціони для інвесторів у відновлювані джерела.

Читати також:  ЄС розкритикував атаку на антикорупційні органи України

“За” проголосував 251 нардеп. Документ передбачає введення аукціонів з 2020 року та обов’язкову в них участь інвесторів сонячних електростанцій потужністю понад 1 МВт і вітроелектростанцій більше 5 МВт (або одна турбіна).

Крім цього, у законі йдеться, що домашні сонячні електростанції (СЕС) на землі потужністю до 30 кВт не можуть претендувати на повернення коштів за “зеленим” тарифом.

Читати також:  Закон про мову: "за" і "проти" від нардепів у соціальних мережах та ЗМІ

Нагадаємо, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила рішення про заборону українцям встановлювати домашні сонячні електростанції на землі.

Фото з вільного доступу

Syla.news

533 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up