Народна капела бандуристок «Галичанка» відсвяткувала 60-річчя

У неділю, 19 травня, у Львові відбулись урочистості з нагоди 60-річчя від дня створення народної капели бандуристок «Галичанка».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Одним реченням можна охарактеризувати цю музику — вас слухає Бог, ви прекрасні. Де б ви не були, де б ви не виступали, ви захоплюєте всіх, полоните не тільки голосом, музикою, а цією енергією, яка від ваших сердець йде до кожного. За тих 60 років були сотні, тисячі різних залів, але жодного випадку не могло бути, де би не залишався такий лагідний спомин і велика гордість за нашу українську музику, за нашу українську пісню. Я маю велику честь вас усіх вітати від імені громади міста Львова. Ми вас любимо», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий від громади міста вручив подяки концертмейстру капели Мирославі Медвецькій та хормейстеру Надії Заборовській. Також мер нагородив колектив народної капели бандуристок «Галичанка» Львівського торговельно-економічного університету дипломом.

«Я два місяці працював над тим, щоб зробити дизайн українського прапора-значка. Я хотів такий значок мати на лацкані, але ніде не зміг купити. Спільно з дизайнерами ми розробили таку форму і я хочу цей значок подарувати вашому ректору.

Ваш навчальний заклад є для мене особливим, бо тут вчився мій тато, тут освіту здобувала моя рідна сестра. Я би може теж вступив, але не мав так багато талантів. Ви маєте унікальну здатність зберігати традиції і підтримувати наше мистецтво. Це так важливо. Дякую вам і низький вам уклін”, — додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, що капела бандуристок «Галичанка» — структурний підрозділ університету, яка заснований у 1959 році. В 1968 році «Галичанка» здобула почесне звання «народна».

Читати також:  Гандбольна Суперліга у Львові: чемпіонки проти піраній

Нагадаємо, 14 березня, у відпочинковому комплексі “Park. Art of Rest” відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів та тренерів області за підсумками виступів у січні та лютому поточного року.

Фото з вільних джерел

Syla.news

660 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up