Стали відомі деталі інавгурації Зеленського

На офіційну частину інавгурації Володимира Зеленського запрошені всі українські президенти, крім Віктора Януковича.


Про це повідомляє “Українська Правда” з посиланням на власні джерела..

На 10 ранку 20 травня Зеленський приходить в Раду і складає там присягу. Далі він пішки переходить у Маріїнський палац, де прийматиме офіційні делегації.

Як планується, перед прийомом у Маріїнському палаці військові складуть присягу новому президенту як верховному головнокомандувачу.

За планами, після урочистостей Зеленський вирушить на Банкову, де матиме двосторонні зустрічі з іноземними президентами та членами урядів. Вечірок чи неформальних фуршетів не планується.

Нагадаємо:

Ще до офіційного оголошення результатів виборів, Володимир Зеленський, який лідирував з великим відривом за даними усіх екзит-полів, звинувати ЦВК у навмисному затягуванні підрахунку голосів, з метою відтермінувати його інавгурацію. Представники ЦВК у відповідь заявили, що діють суворо у рамках закону, і зрештою, переможець виборів був оголошений у встановлений за нормами час.

Віце-спікер парламенту, Ірина Геращенко, заявила, що через те, що наступний пленарний тиждень почнеться 14 травня, дата інавгурація не може бути названа раніше цього терміну.

У свою чергу, Володимир Зеленський почав наполягати, аби інавгурацію призначили на 19 травня, і пояснив це бажанням недопустити “вакууму влади“. Водночас, його радник Олександр Данилюк підтвердив, що цілком ймовірною є інавгурація на початку червня.

Згодом Зеленський виступив з відеозверненням, де вкрай жорстко розкритикував “затягування інавгурації”, та кадрові призначення Петра Порошенка напередодні передачі ним повноважень. Зрештою, Верховна Рада прийняла рішення призначити інавгурацію Зеленського на 20 траваня.

Напередодні інавгурації стало відомо. хто з іноземних лідерів прибуде, аби особисто привітати новообраного президента.

Також, спікер штабу новообраного президента  Дмитро Разумков, заявив, що Володимир Зеленський може розпустити парламент у будь який момент. Також радник Зеленського, Володимир Данилюк, розкритикував позицію Верховної Ради з багатьох питань, а пізніше до критик приєднався і сам Зеленський.

Проте, після виходу Народного Фронту з коаліції, що відбулося 17 травня, згідно з законом упродож 30 днів президент не може розпустити Верховну Раду, позаяк саме такий час відведений для формування нової коаліції.

Фото: стоп-кадр з серіалу “Слуга народу”

Syla.news

 

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up