Війна на Донбасі - громадянський конфлікт: заява Коломойського

Коломойський заявив, що ймовірне розслідування ФБР проти нього не матиме жодних наслідків

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що ФБР, можливо, і веде розслідування стосовно нього, але воно нічим не завершиться, бо він “нічого протизаконного на території США, ЄС чи України не скоїв”.


Про це Коломойський сказав в інтерв’ю програмі “Схеми”.

Може якесь розслідування і ведеться, напевно. І воно буде проведене, і нічим не завершиться, як завжди. Те, що стосується мене. Бо я нічого протизаконного на території США, чи ЄС, чи України не скоїв. І ви всі це добре знаєте. А все решта –  це політичні маніпуляції“, – підкреслив олігарх.

Ось Фірташ сидить там у Відні з політично мотивованим обвинуваченням – і нічим це не завершується. Нормально там почувається. Але теж дуже хоче повернутися в Україну. Ось його обвинуватили – і він на 5років випав із української політичної, економічної і бізнес-тусовки. Але ж ми знаємо, хто за цим стоїть, що за цим стоїть – уже все стало відомо. Свого часу по телевізору, я думаю, всі все покажуть – хто за цим стояв“, – додав він.

Нагадаємо, після націоналізації Приватбанку у 2016 році, один з колишніх акціонерів, та у минулому фактичний власник фінансової установи, Ігор Коломойський, подав позов до суду стосовно незаконо проведеної процедури націоналізації. 18 квітня суд задовільнив позов олігарха.

У свою чергу, президент Порошенко скликав термінове засідання РНБО, і заявив що дана ситуація є загрозою національній безпеці.

Разом з тим, 20 квітня був опублікований звіт міжнародного Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP), фахівці якого заявили, що Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов за допомогою філії банка на Кіпрі вивели з нього 5,5 млрд доларів США.

У річному звіті самого Приватбанку вказано, що кредити, які були видані банком раніше його колишнім власникам, завдали фінансовій установі збитків, які станом на 2019 рік сягнула понад 200 млрд гривень.

Президент Петро Порошенко поспілкувався з очільницею МВФ Крістін Лагард, стосовно ситуації довкола Приватбанку.

Екс-очільниця НБУ Валерія Гонтарєва називає претензії Коломойського на ПривтБанк “несенітницею“.

Напередодні інавгурації нового президента Ігор Коломойський повернувся до України після кількох років перебування у Швейцарії та Ізраїлі. Раніше він заявляв, що готовий перервати будь які зв’язки з новообраним президентом Володимиро Зеленським, якщо виникне така потреба.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up