Верховна Рада продовжує розгляд поправок до закону про мову

Розпуск парламенту відтепер неможливий, бо коаліція припинила своє існування

У фракції “Народний фронт” заявили про вихід із парламентської коаліції з 17 травня, що відкриває процес формування нової коаліція упродовж 30 днів.


Таку заяву лідер фракції “Народного Фронту”  Максим Бурбак виголосив  з трибуни парламенту зранку у п’ятницю.

Бурбак наголосив,  що нові обставини створюють потребу у максимальній консолідації сил. Новий президент потребує нового парламенту з новою коаліцією.

Лідер “фронтовиків” підкреслив, що за минулі 5 років Верховна Рада поточного скликання разом із виконавчою владою дали старт багатьом реформам, та здійснили більше змін у країні, ніж за всі попередні парламентські каденції. Таким чином, коаліція виконала своє завдання, і наразі потреби у її існуванні немає. Бурбак зазначив, що в даний момент існує необхідність залучення всіх державницьких сил до співпраці з новообраним президентом, і надалі успішно формувати країну.

Саме тому ми заявляємо про вихід із діючої коаліції. Припинення її діяльності з 17 травня 2019 року і про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним“, – підсумував Бурбак.

“Відповідно до Конституції, впродовж 30 днів буде формуватися нова коаліція. “Народний фронт” закликає фракції державницької ідеології негайно розпочати консультації щодо підготовки нової коаліційної угоди, з новим планом дій. На основі цього плану має об’єднатися нова більшість”, – додав лідер “Народного фронту”.

Нагадаємо:

Спікер штабу новообраного президента  Дмитро Разумков, заявив, що Володимир Зеленський може розпустити парламент у будь який момент. Також радник Зеленського, Володимир Данилюк, розкритикував позицію Верховної Ради з багатьох питань, а пізніше до критик приєднався і сам Зеленський.

Вихід Народного Фронту з коаліції фактично припиняє її існування, що унеможливлює розпуск парламенту упродовж 30 днів, відведених законом для формування нової коаліції.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

 

306 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up