Російський “Газпром” не може запустити “Північний потік-2” негайно

Дочірня компанія Газпрому Nord stream-2 AG, яка займається будівництвом російського морського газопроводу «Північний потік-2» визнала, що завершення та запуск газопроводу відбудеться у другій половині 2020 року.

Про це йдеться у заявці компанії на прокладання трубопроводу в економічній зоні Данії, пише Громадське.

«Роботи на суші та у морі розпочалися у 2018 році у всіх чотирьох країнах, які наразі надали дозвіл на будівництво, і прокладання трубопроводу наразі триває у німецьких, швацьких та фінських водах. Очікується, що завершення будівництва трубопроводу та його запуск в експлуатацію відбудеться у другій половині 2020 року», — йдеться у заявці.

Читати також:  Росія не спроможна самостійно завершити "Північний потік-2"

Громадське зазначає, що раніше кінцевою датою щодо запуску «Північного потоку-2» називали 1 січня 2020 року. Тобто у заявці йдеться про відкладання запуску щонайменше на півроку. При цьому, такий сценарій можливий у разі, якщо Данія надасть дозвіл на прокладання трубопроводу.

Наразі Газпром отримав дозволи на будівництво «Північного потоку-2» у майже всіх країнах, через води та територію яких планують прокладати трубопровід, зокрема у Росії, Фінляндії, Швеції та Німеччині. Водночас, єдиною країною, яка поки не надала Газпрому дозвіл на спорудження газопроводу є Данія.

Читати також:  Нідерландський суд змусив Газпром виплатити компенсацію Нафтогазу

27 березня повідомлялось, що Данія відмовила Газпрому у прокладанні «Північного потоку-2» у своїх територіальних водах. Росія подала заявку на прокладання трубопроводу альтернативним маршрутом. Слухання щодо цієї заявки почалися 15 травня.

Фото: джерела

Syla.news

358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up