Президент підписав указ про запуск 5G наступного року

Президент Петро Порошенко підписав указ, який визначає графік запуску зв’язку п’ятого покоління в Україні у 2020 році.


Про це повідомляється на Facebook-сторінці президента.

17 травня, у всесвітній день радіозв’язку, маємо історичну подію: розуміючи, що зв’язок 5G у 2020 запрацює у більшості країн ЄС, підписую указ президента, який чітко визначить графік запуску зв’язку п’ятого покоління у 2020 році і в Україні“, – йдеться у повідомленні.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Національна комісія регулювання звязку та інформатизації у 2020 році виставить на торги ліцензії на частоти 5G.

У нас була зустріч з регулятором. Вони теж бачать велику перспективу цієї технології (5G)“, – сказав міністр.

Ми сподіваємося, і це їхня позиція, що Україна наступного року зможе виставити на продаж перші ліцензії на 5G. Такий план регулятора, і ми його гаряче підтримуємо“, – розповів Омелян.

Нагадаємо:

Мобільний оператор Lifesell вже почав тестувати у Львові технологію для пришвидшення мобільного інтернету, аби в подальшому застосувати її для запуску 5G. Тим часом у квітні 2019 року у Південній Кореї вже запустили мобільний інтернет у форматі 5G, зона покриття якого охоплює всю країну.

Водночас, в США влада маленького містечка Мілл-Велл у штаті Каліфорнія, заборонила встановлення 5G антен, через побоювання стосовно шкоди, яку вони можуть завдати здоров’ю мешканців. Водночас, фахівці попереджають, що використання 5G у сучасних смартфон матиме наслідком їх потужне перегрівання, та неможливість працювати без підзарядки бодай годину.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up