Книги на Дитячому форумі видавців надихатимуть на захист планети

Стало відомо, чим організатори зацікавлюватимуть читачів цього року. 

На Дитячому форумі 2019 влаштовуватимуть низку розвивальних заходів на екологічну тематику, танцювальні та інші спортивні майстер-класи.

Кожного року діти виконують певну місію. Цьогоріч – це порятунок планети від екологічної катастрофи.

“Планету нагадав нам цей палац, в якому ми проводимо Форум. Планета Книгоманія цього року складається із трьох шарів: на першому поверсі – в нас вода, на другому – земля і на третьому -повітря”, – підкреслила Батищева.


За словами координаторки, багато заходів буде пов’язано із екологічною тематикою.

“На стінах розвісять стенди, пов’язані із національними парками. Також будуть заходи пов’язані із особистою безпекою, поведінкою щодо булінгу, зі складними ситуаціями, у які можуть потрапляти діти. З цими темами можна буде ознайомитися у ігровій формі”, – додала Анна.

Як повідомила програмний директор Форуму Софія Челяк, хедлайнерами цьогорічного форуму будуть люди з різних сфер.

“Хедлайнеркою літературної зони є Наталя Щерба, яка є авторкою книжки “Фантастика”. Також буде Вероніка Лук’яненко – акторка серіалу “Школа”, яка розказуватиме про ті книги, які варто читати дітям”.


Крім цього, будуть присутні співачка Оксана Муха, Олег Тягнизуб, який цього року увійшов у Книгу Рекордів Гіннеса. Також до заходу долучили різні організації, зокрема ВВФ України. Це фонд охорони природи, який привозить на Форум різні виставки. Організатори залучили Фонд природонаселення ООН. який проводитиме майстер-класи про те, як поводитися з екологією і ставати кращими споживачами нашої планети.

Читати також:  Сьогодні у Львові звучатимуть сирени: фахівці перевірятимуть обладнання

Спеціальним гостем буде Children kinofest, які продемонструють допрем’єрний показ фільмів на екологічну тематику для дітей.

У львівських трамваях заохочуватимуть читати книжки

Вікторія Козар

Syla.news

362 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up