Ірина Луценко не представлятиме президента в Раді

Ірина Луценко не представлятиме президента в Раді

Ірина Луценко оголосила про звільнення з посту представниці президента Петра Порошенка у Верховній Раді.

Таку заяву сама Луценко зробила в парламенті 17 травня у ефірі телеканалу Еспресо.

«Сьогодні фактично останній пленарний тиждень, закінчуються мої повноваження як представника президента Порошенка в парламенті. Я сьогодні подала заяву президенту України Петру Порошенку з тим, щоб він звільнив мене з цієї посади», — сказала вона.

Луценко вказала, що на початку роботи її головним завданням було налагодження ефективної співпраці з депутатськими фракціями, групами, комітетами. За 5 років парламент підтримав понад 200 президентських ініціатив, за час роботи саме Луценко — 54.

«Я можу сміливо сказати, що за останні роки парламент підтримав низку фундаментальних законів, ініційованих Порошенком, які мають значення для подальшого розвитку України», — сказала представниця президента.

Нагадаємо: Народний Фронт вийшов з коаліції, що фактично припинило її існування. Це унеможливлює розпуск Верховної Ради у найближчі 30 днів.

Фото: Goodzenko Andrei

Syla.news

355 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up