Андріяна Фітьо висунули представником від бізнесу в агенції регіонального розвитку

У Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання ради роботодавців, на якому представляли кандидатів від бізнес-середовища в агенцію регіонального розвитку. Так, підприємці висунули єдиного кандидата – економічного експерта Андріяна Фітьо.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

На спільному засіданні Регіональної ради підприємців у Львівській області, Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців та Регіонального представництва Міжнародної торгової плати Львівщини обговорили питання про Агенцію регіонального розвитку Львівської області. Від підприємницького середовища делегували представника ГО Аналітичного центру “Експерт-група” Андріяна Фітьо. Сам Фітьо зазначив, що планує вивчати економічної потенціал Львівщини, а також новостворених об’єднаних територіальних громад.

“Працюватиму над тим, щоб наша економічна спроможність відповідала тим європейським стандартам, які є зараз в Польщі, Німеччині чи Франції, щоб рівень життя був гідним і люди відчували себе впевнено”, – підкреслив Фітьо.


Агенція була створена відповідно до закону про засади державної регіональної політики. Основна її мета – розробка стратегічних програм економічного розвитку для територій Львівської області.

Начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОДА Вадим Табакера підкреслив, що агенція повинна забезпечувати інвестиційну привабливість регіону. Важливим компонентом, за словами Табакери, є підготовка якісних проектів.

“На сьогодні ми маємо розбалансований регіональний розвиток. В плані економіки відстають старопромислові райони, а також гірські території. Агенція планує розвивати саме ці території. Зокрема, це відбуватиметься в рамках секторальної підтримки ЄС. Йдеться про нові точки зростання для гірських територій”, – наголосив начальник відділу.


Агенція також відповідатиме за підтримку бізнесу, написання грантових заявок і підготовку якісних програм. Наразі відбувається формування кадрового потенціалу.

Нагадаємо, нещодавно, член Наглядової ради Марта Бухтіярова зазначила, що агенція працюватиме як офіс з надання консультацій щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку та сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіону.

Вікторія Козар

Фото – Syla.news

Syla.news

715 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up