Депутати Львова пропонують відновити тролейбусну лінію від Городоцької до вокзалу

У рамках масштабної реконструкції вулиці Чернівецької та площі Двірцевої, у депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича виникала  ідея щодо поліпшення транспортного сполучення у місті.

Пропоную в рамках цієї реконструкції відновити тролейбусну лінію від вулиці Городоцької до головного вокзалу. За моїми підрахунками, довжина такої тролейбусної лінії становитиме близько кілометра, що не дуже значно відіб’ється на вартості реконструкції вулиці Чернівецької та площі Двірцевої, зате дасть можливість створити пряме тролейбусне сполучення між залізничним вокзалом, аеропортом, залізничним вокзалом та автовокзалом по вулиці Стрийській”, – сказав він.

Читати також:  Де у Львові сьогодні не буде світла

І додає, що головне – передбачити в проекті  встановлення опори і під’єднання живлення для тролейбуса від вокзалу до Городоцької.

Відтак, мешканці житлових масивів проспекту Чорновола та вул. Гетьмана Мазепи, а також вул. Наукова, Володимира Великого отримають пряме сполучення тролейбусом із головним вокзалом.

“Вважаю, що заміна автобусних маршрутів до вокзалу на тролейбусні дасть можливість покращити екологічну ситуацію за рахунок зменшення шкідливих викидів. А це важливо тому, що проектом реконструкції Двірцевої та Чернівецької передбачено створення відпочинкових зон і громадських просторів”, – підсумував Ігор Зінкевич.

Читати також:  "Повернення воїна АТО" на Львівщині

 

Фото: То є Львів.

Олена АШІОН для Syla.News

1066 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up