Як у Львові День вишиванки святкували

Як у Львові День вишиванки святкували

Малі і дорослі вдягнули національні українські наряди. Львів’ян та гостей вражав не тільки львівський духовий оркест, а й одягнені у вишиті сорочки скульптури. 

Навіть похмура погода не зіпсувала львів’янам свята. Сьогодні люди одягнули свої найкращі вишиванки і зібрались на площі Ринок, щоб вшанувати українські традиції разом.

“Ми львів’яни кожного року з самого ранку вдягаємо традиційні українські наряди. В мене, наприклад, косівський орнамент на сукні. Таке вбрання підносить настрій. Відчуваємо себе святково, незважаючи на погоду”, – розповідає про своє вбрання львів’янка.

Як у Львові День вишиванки святкували
Люди у вишиванках. Фото- Syla News

Організатори свята створили українську карту-пазл. Вони вирізали з паперу кожну область України, на якій намалювали орнамент вишиванки характерний цій області. До того ж, на іншій стороні паперу є інформація про відповідну кольорову гаму певної частинки України.  Як тільки всі області розмалюють – їх складуть докупи, як пазл.

Не оминули цю акцію іноземці. Адже ініціатори дійства допомагали їм дізнаватися більше про традиції України.

Організатор Анастасія розповідає про один випадок з гостями Львова:“До нас підходили люди з Білорусі. Вони були одягнені в одяг дуже схожий на вишиванки. Це були білоруські національні сорочки. І ми почали проводити паралелі з нашою українською вишиванкою. Так вони більше дізналися про український традиційний одяг.”

Долучилися до урочистого дійства і гості міста з різних областей України. Не забули вони одягнути вишиті сукенки та сорочки і пританцьовувати під українську музику духового оркестру Львівські фанфари.

Як у Львові День вишиванки святкували
Духовий оркестр Львівські фанфари. Фото- Syla News

“Ми кожного року вдягаємо вишиванки. Ми ж українці. В нашій Київській області також влаштовують такі події. Але львівською організацією ми теж задоволені”, – розповідають про свої враження туристи.

І потанцювали, і карту України склали, і скульптури одягнули львівські активісти.

Як у Львові День вишиванки святкували
Скульптура Нептуна одягнена у вишиванку. Фото- Syla News

Ось тепер не тільки люди у вишиванки одягнулись, а й увесь Львів.

Фото на головній- Syla.news

Читайте більше:

Петро Порошенко підписав закон про мову.

Суд відмовив у розгляді позову противників закону про мову.

Маргарита Пашкова для Syla News

 

 

 

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up