В Укрпошті пропонують замінити відділення у невеликих селах на автівки

В Укрпошті пропонують замінити відділення у невеликих селах на автівки

Укрпошта вважає вдалим експеримент зі впровадження мобільних відділень, який проходив у Чернігівській області. Його хочуть його розширити на інші області. Та щоб продовжити проект з пересувних відділень потрібні інвестиції.

Про це під час прес-конференції заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, передає Громадське.

ЯК відомо, раніше у Чернігівській області для цих потреб закупили 138 автівок підвищеної прохідності та фактично з нуля набрали персонал. Адже більшість працівників стаціонарних відділень, які працювали на частину ставки, відмовилися переходити на нові умови роботи. Вартість проекту складає близько 80 мільйонів гривень.

«Я вважаю, що це єдиний спосіб повністю покрити територію України. Бо поштові відділення в селах, в яких проживає менше 2 тисяч населення, завжди будуть збиткові. Тому, по-хорошому, цей проект має бути розширений на всю територію України», — заявив Ігор Смілянський.

Аби продовжити проект з пересувних відділень потрібні інвестиції, яких зараз немає. Хоча один із міжнародних банків готовий видати кредит на 800 мільйонів гривень під низькі проценти.

Пріоритетними для такого проекту будуть Київська, Вінницька і, можливо, Полтавська області.

Зазначимо, що експеримент із запровадження «мобільних», тобто пересувних, відділень Укрпошти стартував у травні 2018 року. Тоді його запропонували реалізувати на Чернігівщині.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цього уряд передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік до другого читання.

 

Фото – з відкритих джерел

Syla.news

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up