Стрілянина у Піттсбурзі: Трамп хоче посилити закон про смертну кару

Трамп оголосив надзвичайний стан через загрозу національним комп’ютерним мережам

Президент США Дональд Трамп оголосив національний надзвичайний стан для того, щоб захистити американські комп’ютерні мережі від “іноземних ворогів”.


Про це повідомляє ВВС.

Президент підписав указ, який забороняє американським компаніям використовувати іноземні телекомунікації, які можуть створювати ризик для країни.

Зазначається, що у спеціальному указі Трампа не називається жодна з компаній.

Але аналітики припускають, що указ спрямована переважно на китайського телекомунікаційного гіганта Huawei. Низка країн висловили занепокоєння, що Китай може використовувати продукцію компанії для стеження“, – пише ВВС.

Компанія Huaweі, яка є найбільшим у світі виробником телекомунікаційного обладнання, відкидає звинувачення.

У заяві Білого дому йдеться, що наказ Трампа має на меті “захистити Америку від іноземних супротивників, які активно і все частіше створюють і використовують вразливі місця в інфраструктурі інформаційних та комунікаційних технологій і послуг”.

Наказ Трампа дає американській владі можливість “забороняти операції, які становлять неприйнятний ризик для національної безпеки“.

Нагадаємо, у лютому американський президент підписав пакет законів, за якими розмір військової допомоги Україні збільшився майже у три рази. Водночас, особистий адвокат Трампа та колишній мер Нью-Йорка Рудольфо Джуліані розкритикував команду новообраного президента Володимира Зеленського, заявивши, що той “оточений людьми, яких варто було б просто вигнати”.

Фото: Mikhail Metzel/TASS

Syla.news

312 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up