ЛКП “Лев” закривають на карантин через випадок сказу

ЛКП «Лев», що опікується безпритульними тваринами,  перебуватиме на карантині впродовж 60 днів. Комунальники остерігаються поширення сказу. Підприємство закриють до 15 липня, так як цього вимагає законодавство України. Раніше  тут виявили собаку з ознаками сказу.

«Ми не залишаємо місто в такій ситуації й надамо допомогу своїм екіпажем з водія і ловця. Якщо будуть випадку укусів у межах Львова, то тварин транспортуватимемо у Державну ветеринарну клініку на вул. Промисловій,9. Також про можливі випадки сказу просимо повідомляти за телефоном  цієї ж клініки»,

– каже директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Читати також:  Аптеки та продуктові магазини Львова працюватимуть цілодобово

Наразі невідомо, яким чином заразився собака. Також ЛКП «Лев» розшукує його господарів. Зазначимо, комунальники знайшли тварину в парку «Знесіння» 25 квітня. Клінічні ознаки сказу в нього проявилися 10 травня. Діагноз підтвердили й ветеринарам довелося евтаназувати тварину 11 травня, щоб не ризикувати безпекою мешканців і працівників ЛКП.

«Він не контактував з іншими тваринами й людьми, тому це явище вдалося локалізувати. Усіх собак на підприємстві вакцинують.  Але, про всяк випадок, щоб усе було безпечно, чекаємо 60 днів і продовжуємо працювати далі. Це потрібно, щоб переконатися, що не відбулося перехресного зараження тварин»,

– додає Оксана Кошак.

Клінічними проявами сказу є:

  • гідрофобія;
  • нездатність тварини ковтати;
  • неконтрольована агресія;
  • неконтрольований апетит:
  • неконтрольоване слиновиділення;
  • піна з рота.
Читати також:  Прикордонники за добу виявили п'ять осіб із підвищеною температурою

ЛКП «Лев» закликає вакцинувати своїх домашніх улюбленців. Вірус сказу в крові тварини може перебувати близько року і не проявлятися, але завжди закінчується летально.

Фото на головній – ЛКП “Лев”

Ольга Мацьків

SYLA.NEWS

 

431 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up