Депутат ЛМР наполягає на вирішенні питання із облаштуванням автостанцій у Львові

У туристичному місті Лева досі не вирішено проблему із облаштуванням автостанцій. Якщо деякі із них (автовокзал на вул. Стрийській, а також автовокзал “Північний” на розі вулиць Липинського та Богдана Хмельницького) достатньо непогано облаштовані, то  “Автостанція № 6”, яка обслуговує автобусні маршрути Золочівського та Перемишлянського напрямків узагалі як така не існує.

Про це lепутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич написав на своїй сторінці у Facebook.

На цій автостанції приміські і міжміські автобуси, які їдуть в села і містечка Перемишлянського і Золочівського району відправляються від краю тротуару на вулиці Личаківській.

“Для пасажирів є хіба павільйони і лавочки, але про такі елементарні вигоди, як туалет і санітарно-побутові приміщення годі й говорити, – каже він. – Наявність кінцевих зупинок приміських і міжміських маршрутів на вулиці Личаківській погіршує дорожню обстановку і є одним із чинників утворення заторів. Десять років тому Львівська міська рада прийняла ухвалу № 3067, якою визначила місця автостанцій по деяким напрямкам. Але ця ухвала досі не виконана”.

Ігор Зінкевич звернувся із запитом до мера Львова Андрія Садового, щоб  вирішити питання із облаштуванням автостанції № 6 відповідно до українських нормативів.

“Вважаю, що нова автостанція № 6 має бути в зоні пішохідної доступності від кінцевої трамвайного маршруту № 2 “Пасічна”, щоб люди користувалися для доїзду саме цим транспортом, – вважає депутат. – На мою думку, автостанція може бути відновлена на старому місці – на перехресті вулиць Личаківської, Голинського і Яловець, або в районі колишньої залізничної станції Личаків, де наразі іще є вільний простір”.

 

Фото – скріншот з Google maps

Олена АШІОН для  Syla.News

 

 

440 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up