88-річний львів'янин виграв чверть мільйона

88-річний львів’янин виграв чверть мільйона

Євген Перепічка, науковець та історик, що проживає у Львові,  зігравши у лотерею здобув приз в  250 тис. грн на 89-у році життя.


Львів’янин переміг у конкурсі “Багаті та відомі” від “Лото забави” цієї неділі, 12 травня. Таку інформацію оприлюднили   на сайті оператора державних лотерей “М.С.Л”.

Євген Перепічка здобув виграш вже під час свого першого візиту у студію “Лото забави”.

Там же 88-річному переможцю був вручений символічний чек на суму 250 тис. грн . У супергрі, де учасник має шанс збільшити свій виграш до десяти разів, львів’янин взяв 250 тис. грн. Вже після перемоги він зізнався, що майже 4 роки грає у лотерею.

Євген Перепічка – кандидат технічних наук і багато років викладав у Львівській політехніці на кафедрі технології машинобудування. Ним було запатентовано близько 30 винаходів. Крім науки переможець займається громадською діяльністю та історією. Зокрема, Євген Перепічка є автором десятків історичних праць про ОУН та УПА, а серед них – і  книги «Феномен Степана Бандери», за яку у 2012 році отримав премію імені Героя України Степана Бандери від Львівської облради у розмірі 20 тис. грн.

У 2014 році на позачергових парламентських виборах він балотувався як самовисуванець від 115 виборчого округу у Львові (Сихівський район, частина Личаківського району), але не пройшов.

Нагадаємо, 15 травня 2009 року в Україні Верховна рада приймає Закон України “Про Заборону грального бізнесу в Україні”. “Лото Забава” державна українська лотерея, що належить державному МСЛ, і не підпадає під цю заборону.  У портфель МСЛ входить більше ніж 80 ігор, котрі мають ліцензію Міністерства фінансів України. У червні 2013 року компанія отримала “Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри” від Європейської лотерейної організації.

Попри заборону, діяльність різних форм грального бізнесу продовжується. Так, минулого року Львівська Міська Рада прийняла ухвалу, яка забороняє розміщення подібних закладів ближче ніж за 500 метрів від установ освіти та медицини. А у лютому 2019 року у Винниках були закриті всі гральні заклади, що провадили там свою діяльність.

Фото: офіційний сайт МСЛ.

Syla.news

 

546 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up