43,9 % виборців не голосуватимуть за БПП на парламентських виборах- соцопитування

Партія “Слуга народу”, “Опозиційна платформа — За життя”, “Блок Петра Порошенка “Солідарність” та “Батьківщина” мають найбільше шансів набрати 5% голосів на парламентських виборах.

Про це повідомляє Громадське, посилаючись на результати спільного соцопитування центру «Соціальний моніторинг», Українського інституту соціальних досліджень ім.Яременка і Соціологічної групи «Рейтинг», яке проводили з 30 квітня по 10 травня у 24 областях України та Києві.

БПП “Солідарність” є лідером антирейтингу, так як 43,9% в жодному разі не готові за неї проголосувати.

Всього опитали три тисячі респондентів. Серед тих, хто визначився і піде голосувати, партію “Слуга народу” готові підтримати 39,9% . На другому місці «Опозиційна платформа — За життя» з 10,9% підтримки. Трохи менше (10,6%) голосуватимуть за “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Непогані шанси подолати бар’єр має ВО “Батьківщина”, яку готові підтримати 9,1%.

“Таким чином, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчої неділі, то відбулося б суттєве оновлення. З-поміж парламентських партій до нового складу пройшли б БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За Життя”. Серед нових політичних сил високий шанс мають нові та маловідомі виборцям політичні сили “Слуга народу” та “Сила та Честь”, а також “Громадянська позиція”. Такі парламентські партії, як Радикальна партія Олега Ляшка та Об’єднання “Самопоміч” на сьогодні не мають підтримки, щоб подолати 5% бар’єр”,

— зазначають соціологи.

Читати також:  У контексті. Львів'яни про медичну реформу

Нагадаємо, стало відомо, чого очікують від нового президента

Фото з вільного доступу

 

 

 

270 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up