40% громадян України ставиться до Росії позитивно

Національне опитування свідчить про те, що 40,6% українців позитивно ставляться до Росії і 12,6% позитивно ставляться до президента РФ Володимира Путіна

Про це повідомляє Еспресо.

Такі результати соціологічного опитування центру “Соціальний моніторинг”, Українського інституту соціальних досліджень імені Яременко та Соціологічної групи “Рейтинг” опублікували на сайті.

Зазначається, що дуже позитивно ставляться до Росії 9,2% українців, ще 31,4% громадян заявили, що ставлять до РФ – швидше позитивно. Також 31,4% відповів – швидше негативно, 28% – дуже негативно.

Читати також:  У Росії стартувало дострокове голосування на виборах президента

Тоді як, 12,6% опитаних заявили, що позитивно ставляться до Путіна, 65,6% – негативно, 16,6% – нейтрально, 4,7% – не змогли відповісти, а 0,4% – не знають такого.

Нагадаємо, нещодавно, народного депутата Мустафу Найєма у вівторок не пускали до Вірменії на вимогу РФ, проте пізніше пропустили.

Фото Еспресо

Syla.news

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up