Своєю поведінкою Зеленський налаштував проти себе лояльних у Парламенті: депутат БПП

Народний депутат від Блоку Петра Порошенко Володимир Курінний заявив, що відеозвернення обраного президента Володимира Зеленського з вимогою призначити його інавгурацію 19 травня образило навіть тих депутатів, які лояльно ставилися до нього.


В ефірі Радіо Свобода Курінний сказав, що Зеленському не варто налаштовувати проти себе весь парламент.

Якщо хочеш отримати 226 голосів у парламенті (я не впевнений, що Зеленський саме хоче отримати 226 в четвер за 19 травня), то, зрозуміло, не налаштовуєш проти себе весь парламент“, – зазначив він.

При цьому, за словами депутата, у фракції БПП немає принципової позиції щодо дати інавгурації Зеленського.

Немає в  БПП позиції, що тільки треба 28-го або 29-го, або на початку червня. Наша позиція однозначна: ми готові на будь-яку дату і готові голосувати. Ми не боїмося розпуску Ради, особливо на тлі всіх цих подій. Розуміємо, що новий президент хоче продемонструвати свою максимальну ефективність і спроможність. Але питання тільки в одному – чи є у нього конституційні, правові підстави для розпуску Ради “, – додав Курінний.

Нагадаємо:

Ще до офіційного оголошення результатів виборів, Володимир Зеленський, який лідирував з великим відривом за даними усіх екзит-полів, звинувати ЦВК у навмисному затягуванні підрахунку голосів, з метою відтермінувати його інавгурацію. Представники ЦВК у відповідь заявили, що діють суворо у рамках закону, і зрештою, переможець виборів був оголошений у встановлений за нормами час.

Віце-спікер парламенту, Ірина Геращенко, заявила, що через те, що наступний пленарний тиждень почнеться 14 травня, дата інавгурація не може бути названа раніше цього терміну.

У свою чергу, Володимир Зеленський почав наполягати, аби інавгурацію призначили на 19 травня, і пояснив це бажанням недопустити “вакууму влади“. Водночас, його радник Олександр Данилюк підтвердив, що цілком ймовірною є інавгурація на початку червня.

Згодом Зеленський виступив з відеозверненням, де вкрай жорстко розкритикував “затягування інавгурації”, та кадрові призначення Петра Порошенка напередодні передачі ним повноважень.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

244 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up