Партії «Сила Людей», УГП та «Демократична сокира» об’єднали зусилля для парламентських виборів

Українські політичні партії «Сила людей», «Українська Галицька Партія» та «Демократична сокира» стали партнерами. Відтепер вони координуватимуть свою роботу з «опору російському реваншу» та просуватимуть демократичні реформи.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці партії «Сила людей», написало Громадське.

Втім, партії зберігатимуть незалежність у функціонуванні, але вони координуватимуть свою роботу в тих ситуаціях, де це не суперечить здоровій конкуренції.

Також на парламентських виборах партії розподілять мажоритарних кандидатів так, аби від кожного одномандатного округу йшов кандидат від однієї з трьох партій.

Підписанти відмовляються від боротьби одна з одною, від публічної критики та брудних технологій заради перемоги. А ще сформують єдиний пул спостерігачів та членів комісій.

Читати також:  У польському Сеймі прокидається російська партія, – Тишкевич

Меморандум є відкритим, тому до нього можуть долучитися інші політсили.

Українська Галицька Партія сповідує християнські та європейські цінності. Члени партії визначають себе як носії української національної ідеї, які прагнуть втілення «цінностей та ідей».

«Демократична сокира» виступає за мінімум обмежень для бізнесу та максимум свобод для громадян: за введення податку на виведений капітал, легалізацію послуг комерційного сексу та грального бізнесу, скасування мораторію на землю тощо. «Демократична сокира» влаштовувала акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», присвяченому Дню перемоги, нагадало Громадське.

Читати також:  Не буду грати вар’ята. Для мене все дуже погано, - Дроздов

«Сила людей» сповідує демократичні цінності та прагне збільшувати простір справедливості та законності в суспільстві. Від «Сили людей» на президентські вибори 2019 йшов екс-розслідувач Дмитро Гнап, утім згодом зняв свою кандидатуру на користь лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка.

Читайте також: Президент України Петро Порошенко підписав закон про функціонування української мови як державної.

Фото: джерело

Syla.news

582 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up