Зеленський оточений людьми, яких варто було б просто вигнати- адвокат Трампа

Зеленський оточений людьми, яких варто було б просто вигнати- адвокат Трампа

Адвокат президента США Дональда Трампа, екс-мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані повідомив, що новообраний президент України Володимир Зеленський оточений людьми, яких варто було б вигнати.

Про це Джуліані заявив в інтерв’ю журналісту “Інтера” Дмитру Анопченку.

Джуліані заявив, що він збирався відвідати Україну в понеділок-середу, але скасував поїздку, тому що з’ясував, що обраний президент оточений людьми, у яких є історія нечесного ставлення до президента США.

«Зокрема, мова йде про події в 2016-му році. Адже вони про це відкрито говорили! І обраний президент Зеленський зараз знаходиться в руках людей, які дуже серйозно виступали проти президента Трампа», – ствердив Джуліані.

Адвокат наголосив, що в оточенні Зеленського є деякі люди, які мають недобрі наміри.

“Я говорю про тих, хто пов’язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим”, – підкреслив Джуліані.

За словами адвоката, людина, яку обрали президентом країни, що є найближчим союзником США, “оточена людьми, яких варто було б просто вигнати”.

“Я знаю, наскільки ці люди безсовісні! Я не про обраного президента говорю, я про тих з його оточення, хто розгорнув кампанію проти президента Трампа…”, – підкреслив Джуліані.

Джуліані додав, що говорить не від від імені уряду, і це не є позицією уряду США.

Читати також:  "Агресивну поведінку" Росії у Чорному морі хочуть обговорити

Нагадаємо, напередодні адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольфу Джуліані отримає звання почесного мера Анатевки — населеного пункту на Київщині, побудованого на кошти єврейської громади.

Фото Радіо Свобода

Syla.news

482 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up