Абсолютна більшість хворих на кір у Європі – українці

70% усіх випадків кору в Європі зафіксовані в Україні.


Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я, повідомляє Центр новин ООН.

Лише за перші два місяці 2019 року в 42 країнах Європи ВООЗ зафіксувала 34 300 випадків кору. 13 людей, які хворіли на цю хворобу померли від ускладнень. Всі загиблі з трьох країн – Албанії, Румунії та України.

Щоб допомогти країнам, які найбільше потерпають від кору, ВООЗ вирішила створити спеціальний оперативний центр.В рамках нового механузму організація буде допомагати країнам збільшувати рівень імунізації та стримувати поширення хвороби. Загалом, за останні 14 місяців в 47 країнах із 53 європейського регіону зафіксували понад 100 тисяч випадків зараження кором і понад 90 випадків смерті від ускладнень після цієї хвороби.

Доріт Нітзан, представниця Європейського регіонального бюро ВООЗ каже, різні підрозділи ВООЗ активізували свої зусилля, аби ліквідувати спалахи кору. Однак, цього замало і потрібні зусилля усієї міжнародної спільноти.

У ВООЗ сподіваються, що оперативний центр з надання допомоги найбільш остраждалим країнам дозволить підвищити рівень обізнаності щодо способів передачі та захисту від кору і зміцнить системи охорони здоров’я європейських країн.

Нагадаємо, станом на початок 2019 року Україна посіла перше місце в світі за зростанням кількості хворих на кір. Заступник міністра охорони здоров’я США Брет Джира  прокоментував поширеність кору в Україні, висловивши своє здивування кількістю хворих . “Мене вражає, що це трапилося в країні з такими розумними людьми”  – сказав він.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up