У ЄС прагнуть зменшити різницю рівня життя Євросоюзу та його сусідів

Єврокомісар із європейської політики сусідства і питань розширення Йоганнес Ган повідомив, що у найближчі десять років він планує подолати розрив у рівні життя між ЄС і країнами-сусідами.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ну, моє бачення, якщо хочете, і на це спрямована моя політика – це зменшити різницю у рівні життя між Європейським союзом і його сусідами. Відтак, у 2030-му році, в ідеалі, цей розрив у рівні життя має бути подоланий або принаймні значно скорочений. І це відповідає найбільшому інтересу громадян – щоб була перспектива, щоб були достойні умови життя в їхніх країнах, щоб не було потреби виїжджати», – розповів Ган у інтерв’ю Радіо Свобода.

«Ми чули, що Україна вже отримує 15 мільярдів євро на рік переказами від трудових мігрантів. Думаю, треба це змінити: щоби більше людей поверталося в Україну, в Молдову, в інші країни й інвестували в свої країни, використовували нагоди, яких буде більше у майбутньому», – зазначив він.

Нагадаємо, у травні, Євросоюз не планує запроваджувати нові санкції проти РФ через рішення Російської Федерації роздавати російські паспорти на Донбасі.

Читати також:  Австрія і Угорщина наполягають на посиленні охорони зовнішніх кордонів ЄС

Фото з вільного доступу

Syla.news

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up