У парламенті підписали мовний закон

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про функціонування української мови як державної.

Про це передає Еспресо.TV.

“Здавалося, що всі сили пекла зібралися, щоб не допустити прийняття закону про мову. Але вони зіткнулися з великою волею українського народу і вони побачили професійну, злагоджену роботу усієї команди, яка працювала над законом. Я хочу попередити всіх тих, хто сьогодні думає, що політична кон’юнктура змінилася і хто погрожує нам судами і скасуванням цього закону. Послухайте мене уважно! Як тільки ви торкнетеся і спробуєте робити ревізію чи закону про мову чи декомунізації чи питання церкви, ви відчуєте весь гнів українського народу”, – наголосив Парубій перед підписанням закону.

Зазначимо, що 14 травня Верховна Рада відхилила проекти постанов, які блокували підписання раніше ухваленого закону про функціонування української мови як державної.

Читати також:  ВР відкликала законопроект про антикорупційний суд

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що суд вирішить питання про наявність правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову

Фото з вільного доступу

Syla.news

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up