“Ні комунальні, ні приватні перевізники не виконують встановлені графіки руху», – депутат ЛМР

Хоча минулого року у Львові придбано 150 нових автобусів великого класу, кардинального покращення роботи громадського транспорту, на жаль, так і не відбулося. Про це заявив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, який отримує чимало скарг від львівських пасажирів на погану роботу маршруток.  

«Ні комунальні, ні приватні перевізники не виконують встановлені графіки руху, – каже депутат для Syla.News. – Кількість транспортних засобів на маршрутах не відповідає тій, яка вказана у паспортах маршруту.

Громадська організація «За якісний транспорт» проводить моніторинг роботи транспорту на основі даних GPS-моніторингу. Активісти цієї організації теж фіксують недостатній випуск автобусів на маршрути і стверджують, що значна кількість нових автобусів, які належать комунальному перевізнику так і стоїть на території автопарку і не виїздить на маршрути”.

Ігор Зінкевич вкотре звернувся із запитом до мера Львова Андрія Садового, щоб  нарешті налагодити роботу громадського транспорту.

“Вважаю, що така інформація підпадає під дію Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про статус депутатів місцевих рад”, як необхідна для здійснення депутатських повноважень з контролю за роботою громадського транспорту. Також прошу відновити на сайті Львівської міської ради сторінку, на якій би в режимі онлайн відображався рух громадського транспорту. Така сторінка раніше була на цьому сайті, але потім таємничим чином зникла з нього”, – підсумував депутат.

Фото – Syla.news

Олена АШІОН для   Syla.News

 

Читайте більше за темою:

Депутат ЛМР: треба напрацювати проект удосконалення тролейбусного руху

Виконком ЛМР замовив машини таксі на 1,6 мільйона гривень

У Львові таки напрацювали правила користування автобусним транспортом

 

 

954 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up