Мін’юст відреформував сферу державної виконавчої служби – Куманська-Нор

Головним досягненням Мін’юсту у постмайданний період є реформування сфери державної виконавчої служби.

Про це в інформаційному просторі Syla.news повідомила Оксана Куманська-Нор, заступниця керівника Головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації – начальниця Управління державної реєстрації.

“У2015 році ми велику увагу приділили відкритим прозорим конкурсам на державну службу. В усіх панувала уява про те, що на державну службу попасти фактично не можливо без контактів, без телефонних дзвінків тощо. Тому наше завдання було, щоб на службу прийшли молоді професійні кадри. Не скажу, що до кінця це вдалося реалізувати, але ми дали старт”, – сказала чиновниця.

Читати також:  У Львові планують відкрити кладовище домашніх тварин

Також Куманська-Нор відзначила, важливість якісного відбору кадрів.

“Будь-які реформи втілюються на місцях за допомогою кадрів. І наскільки кадр на місці, на стільки буде якісно впроваджена реформа”, – додала вона.

Чиновниця теж зарахувала до здобутків Мін’юсту створення Центрів з надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“Громадянин подає документи, він не контактує з чиновником, який надає той чи інший сервіс. Відповідно, контакту і корупційного елементу його немає – він нівельований”, – пояснила Куманська-Нор.

Читати також:  Сьогодні ввечері Львовом не курсуватимуть трамваї

Однак вона не заперечила існування корупції в державних установах України.

Нагадаємо, Львівщина отримала нового керівника Управління юстиції.

Syla.news

537 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up