У Львові за довгий час виявили хвору собаку на сказ

У ЛКП «Лев» в одного з собак, який надійшов туди в кінці квітня, виявили сказ. У зв’язку з цим розшукують господарів собаки та закликають всіх власників тварин щепити своїх домашніх улюбленців, щоб запобігти поширенню небезпечної хвороби.

Через виявлений випадок сказу у ЛКП «Лев» (вперше з 2007 року) у Львівській міській раді сьогодні, 14 травня, зібралась Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє ІА ZIK.

21 квітня небайдужі принесли залишеного в сумці собаку в «Домівку врятованих тварин». Але через деякий час лікарі клініки помітили, що тварина дивно себе поводить: агресивна, боїться світла, відмовляється від води. Працівники ЛКП «Лев» прийняли рішення зробити їй евтаназію, а тіло віддали на перевірку. Аналіз виявив сказ.

Читати також:  Адміністрація міського голови витратила 12 млн. грн за минулий рік

Завідувач Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Галина Михальчук наголосила, що зараз надзвичайно важливо, щоб зголосилися ті особи, які залишили хворого собаку в лісопарковій зоні, тому що інкубаційний період при сказі може сягати і року. Ця тварина могла вже хворою контактувати з господарями, яким зараз негайно потрібно провести вакцинацію.

Читати також:  Для виявлення незаконних рубок ялинок на Львівщині утворять мобільні групи

Людей та господарів, що контактували з твариною або мають інформацію про господарів собаки, просять звернутися за номером телефону: 068 535 45 45.

Читайте також: керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області призначено Миколу Станіщука.

Фото з відкритого доступу

Syla.news

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up