Екс-мер Нью-Йорка стане почесним мером селища на Київщині

Екс-мер Нью-Йорка стане почесним мером селища на Київщині

Адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольфу Джуліані отримає звання почесного мера Анатевки — населеного пункту на Київщині, побудованого на кошти єврейської громади.

Про це заявив головний рабин України та Києва Моше Реувен Асман, передає Еспресо.

Відповідне рішення він прйиняв через те, що Джуліані підтримував єврейські ініціативи, а також відомий як борець за права людини.

“Саме тому ми прийняли рішення про присвоєння Рудольфу Джуліані звання почесного мера Анатевки — нашого історичного містечка, оспіваного Шолом-Алейхемом, батьківщини Скрипаля на даху. Всупереч обставинам, сподіваємося, що він прийме це звання. Це було б великою честю для Анатевки і для всієї єврейської громади”, — підкреслив головний рабин.

Зазначається, що відвідини Джуліані планували на 14 травня, як зазначає Асман, для Ізраїлю та євреїв це важлива дата, оскільки у 2018 цього дня з ініціативи Трампа посольство США перенесли до Єрусалима.

Читати також:  Майбутній глава Київської ОДА був в уряді Азарова

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Олег Синютка залишає посаду керівника Львівської ОДА.

Фото ІноЗМІ

Syla.news

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up