Єврокомісар Хан поділився враженнями від переговорів із Зеленським

Вперше після відвідин Києва, Європейський комісар Йоганнес Хан прокоментував свої переговори із новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Про це він розповів журналістам перед початком зустрічі глав МЗС Євросоюзу, повідомляє Європейська правда.

Єврокомісар розповів, що його переговори із Зеленським відбувалися протягом двох годин і виявилися “дуже цікавими”.

Хан також звернув увагу на робочі мови Володимира Зеленського.

“Перш за все, можу підтвердити, що він говорить англійською. А по-друге – сам я цього не зрозумів, але наш перекладач запевнив мене, що він також говорить українською, хоча це ставилося під сумнів”, – розповів Йоганнес Ган.

Також Хан наголосив, що виходячи з усіх заяв Зеленського, то “підтримує європейський вектор”.

“Відчувається, що для новообраного президента було важливо продемонструвати свою незалежність від олігархічної системи”, – підкреслив єврокомісар.

Хан уникнув конкретики у питанні про ставлення Зеленського до РФ, але запевнив, що дії Росії для майбутнього президента України – неприйнятні. Це стосувалося, зокрема, нещодавнього рішення про роздачу паспортів РФ на Донбасі.

“Він розуміє, що це неприйнятно, це виклик для нього. Мені здалося, що він готує адекватну відповідь Росії на це”, – додав комісар.

Він зазначив, що темами переговорів була проблема зовнішніх боргів України, пік виплат за якими очікується цього року, а також питання про можливий розпуск Верховної ради. Позицію Зеленського з цих питань Хан не повідомив.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський звернувся до Верховної ради з вимогою ухвалити дату інавгурації 19 травня.

Фото Цензор.нет

Syal.news

461 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up