В Україні є три мільярдери згідно з поданими деклараціями

Державна фіскальна служба підбила підсумки декларування доходів, отриманих у 2018 році.

Про це заявив в.о. голови ДФС Олександр Власов у Facebook.

Підсумовуючи декларування-2018, ДФС зазначила, що доходи більше 1 мільярда гривень задекларували три особи.

У повідомленні йдеться, що одна людина задекларувала дохід у понад 10 мільярдів гривень, з яких він сплатить податку на доходи фізичних осіб та військового збору на суму понад 1 мільярд гривень.

Також зазначається, що загалом громадяни подали близько 529 тис. податкових декларацій, задекларували загальний дохід у сумі 83,6 мільярдів гривень, що на 26 мільярдів гривень більше, ніж торік.

Читати також:  “Як вкладати гроші в Україні” – Христина Ковтун

Власов підкреслив, що визначено податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб – 3,2 мільярди гривень. Приріст становив 1,2 мільрда гривень. Сума військового збору до сплати становить 465 мільйонів гривень, що на 205 мільйонів гривень більше ніж у попередньому році.

ДФС повідомила, що кількість мільйонерів в Україні становить 5 тияч. 143 осіб. Найбільша концентрація мільйонерів в Києві – 2 тис. 194 людини, Київській області – 378 осіб, на Харківщині – 339 людей, Дніпропетровській області – 333 особи.

“Найстаршому мільйонеру – майже 100 років. Задекларував доходи, які отримував, як інші доходи”, – зазначив в.о. голови ДФС.

Нагадаємо, напередодні, у Державній фіскальній службі України підбили підсумки декларування статків і сплати податків українськими зірками. Велика частина артистів справно платять податки, але є й ті, хто не відповідально ставиться до цих обов’язків.

Читати також:  Чотири кити економіки міста Лева. З чого живе Львів (коментарі)

Фото Buknews

Syla.news

254 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up