ВРУ встановила новий законопроект для сімейних ферм

Регламентний комітет повинен розглянути постанови, які блокують закон про мову – Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вимагає у регламентного комітету парламенту розглянути постанови, які блокують підписання закону про функціонування української мови.

«Я звертаюся до регламентного комітету з проханням і зверненням невідкладно розглянути усі постанови, які надійшли до апарату Верховної Ради та регламентного комітету, щоб ми завтра невідкладно змогли відхилити усі ці постанови і, відповідно, мати можливість підписати цей історичний закон», – повідомив Парубій.

Зазначимо, що Верховна Рада України 25 квітня 278 голосами ухвалила закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Перед тим депутати кілька тижнів розглядали понад дві тисячі правок, внесених до закону.

Додамо, що до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від громадської організації «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної», яка просила заборонити голові Верховної Ради підписувати мовний закон. Втім, суд відмовив у задоволенні позову.

Нагадаємо, 25 квітня, Верховна Рада таки ухвалила закон про мову, який розглядала ще з лютого місяця.

Фото з вільних джерел

Syla.news

321 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up