У Кернеса плануюють знести народний меморіал загиблим в АТО

У суботу, 11 травня 2019 року, представникам проукраїнських громадських організацій, що відповідають за діяльність волонтерського пункту “Все для перемоги”, встановленому на головному майдані міста Харкова, передали припис від Департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

Про це повідомляє “Еспресо ТВ“.

У документі за підписом начальника іспекції з паркування Гаркушина вимагається “добровільно у триденний строк” прибрати “самовільно встановлений намет“.

В міськраді вважають, що конструкція нібито перешкоджає дорожньому рухові та псує благоустрій, “що є порушенням” норм закону “Про благоустрій” та “Про дорожній рух”.

У випадку невиконання вимог припису у встановлений срок, самовільно встановлений об’єкт… буде демонтовано на підставі рішення виконавчого комітету Харківської міської ради“, – наголошується у тексті.

Пояснення ситуації від місцевого активіста Сергія Ряполова

Наразі громадськість встановила поблизу меморіала посилене чергування.

Сьогодні, 12 травня, о 12:00 там відбудеться мітинг.

Нагадаємо, волонтерський пункт “Все для перемоги” було створено на початку 2014 року. Він виконує подвійну функцію – організаційну, як місце збору патріотів, та просвітницьку. Зокрема, там проводяться лекції, наради, тренінги з цивільної оборони  й надання першої медичної допомоги тощо. З інформації, розміщеної на спеціально виготовлених інформаційних стендах, можна дізнатися про харків’ян, які загинули захищаючи своє місто від сепаратистів, російських бойовиків-“туристів”, а також про полеглих на Донбасі.

Окрім того, там постійно обговорюються ініціативи, спрямовані на допомогу українському війську і вимушеним переселенцям із зони бойових дій.

Як нагадує харківський портал Glavnoe.ua, 8 травня 2019 року, тобто на День пам’яті та примирення, на офіційному сайті Харківської міськради була зареєстрована електронна петиція з вимогою прибрати меморіал з площі Свободи.

Того ж дня Кернес заявив про підтримку петиції і пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб її реалізувати, якщо вона набере необхідну кількість голосів. Протягом 9 травня петиція набрала понад 5 тис. голосів, необхідних для розгляду міською владою.

Крім того, Кернес також обіцяє повернути проспеку Григоренка колишню назву – на честь сталінського маршала Георгія Жукова.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up