Радник Зеленського анонсував подальші дії новообраного президента стосовно Ради

Команді переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського потрібно, щоб Верховна Рада “приймала важливі рішення”, а непрацюючий парламент необхідно розпустити.


Про це в інтерв’ю “Ліга.net” заявив радник Зеленського, екс-міністр фінансів Володимир Данилюк.

Треба йти до Верховної Ради з кадровими призначеннями та пріоритетними законопроектами, вносити і наполягати – голосуйте! Президент Зеленський збирається так діяти. Не голосуєте? І далі … треба зробити так, щоб відмова депутата підтримати хорошу ініціативу мала для нього високу політичну ціну. Нехай пояснює своїм виборцям, чому він проти антикорупційних законів і оновлення кадрів“, – зазначив Данилюк.

За словами Данилюка, є кілька моделей роботи президента і Ради.

Перший – шлях договірняків.  Це те, чого Рада очікує, що ми прийдемо домовлятися-торгуватися. … Я упевнений в іншому підході. У Зеленського є … підтримка і довіра 73% виборців, і це єдине, на що він має спиратися у роботі з Радою“, – зазначив радник Зеленського.

Нам потрібно, щоб приймалися важливі рішення. Навіщо розпускати працюючу Раду? А непрацюючу – просто необхідно“, – додав він.

На думку Данилюка, у разі відмови ВР працювати з президентом “можна зробити так, щоб їх низька довіра конвертувалося у програш на наступних виборах, і заручитися підтримкою громадськості, яка навчилася тиснути на владу”.

Нагадаємо: Переможець другого туру виборів президента Володимир Зеленський заявляв, що в разі перемоги планує подати закон про імпічмент, а про розпуск Верховної Ради “буде думати”. Згодом Зеленський заявив, що говорити про розпуск ВР “ще рано“, оскільки повноважень президента він ще не має.

Представник штабу Зеленського Дмитро Разумков зазначав, що розпуск парламенту в рамках Конституції, теоретично можливий – після інавгурації кандидата.

Фото: BBC News Україна

Syla.news

376 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up