ЄК заявила, що Україна зобов'язана виконати одну з умов безвізу

Оприлюднені вражаючі цифри кількості поїздок українців до ЄС за умовами безвізу

З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом українці здійснили 33 млн поїздок до країн ЄС та Шенгенської зони.

Про це повідомляє представництво України при ЄС у facebook.

Безвіз успішно працює. Громадяни України здійснили більше 33 млн поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі, перевагами безвізу скористалися більше 2 млн українських громадян. Це феноменальні цифри. Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними”, – йдеться в повідомленні.

У представництві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок (90 на 180 діб) для громадян України при відвідуванні 30 країн ЄС і Шенгенської зони (за виключенням Сполученого Королівства та Ірландії).

З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інший розвиток“, – зазначили у представництві України при ЄС.

Нагадаємо, 11 травня 2017 року Рада міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування короткострокових віз для громадян України при відвідуванні 32-х країн ЄС і Шенгенської зони. Воно набуло чинності 11 червня.
Протягом минулого року, Україна також уклала угоди про безвізовий режим з ОАЄ, Македонію та Уругваєм.
Фото: з відкритих джерел
Syla.news
453 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up