“Україна – не номер у єгипетському готелі”: реакція Порошенка на звернення Зеленського

Президент Петро Порошенко заявив, що з повагою ставиться до вибору українців та до позиції найвищого законодавчого органу, і для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада.

До моменту інавгурації нового президента Петро Порошенко залишається чинним главою держави і несе відповідальність за ситуацію в країні, виконуючи свої обов’язки згідно духу та букви Конституції“, – говориться у повідомленні.

Підкреслюється, що Україна “це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському”.

Передача влади – це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його, згідно європейської традиції, як це прийнято в демократичних країнах. Тому він підтверджує своє запрошення Володимиру Зеленському, озвучене ще 30 квітня – не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, рівно, як і будь-які інші питання, пов’язані із передачею повноважень і відповідальності“, – заявили в АП.

Зазначається, що в команді Порошенка не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації.

Нагадаємо, 10 травня Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів з вимогою призначення дати інавгурації президента на 19 травня.

Фото: з відкритих джерел.

Syla.news

1067 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up